naob2

PAKIET ŚWIĄTECZNY

23-27.12.2015

 

Szanowni Państwo

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym dzielimy się radością z najbliższymi. To także idealny moment, by wspólnie spędzić kilka chwil zapominając o codziennych troskach.

Z myślą o Państwie przygotowaliśmy ofertę wigilijną w wyjątkowym, świątecznym klimacie. Zatroszczymy się o każdy najmniejszy szczegół, by mogli Państwo w pełni cieszyć się wspólnymi chwilami w gronie najbliższych. Zapach choinki, radosne kolędy i niepowtarzalny smak świątecznych potraw- to wszystko czeka w naszej willi.

Przygotowaliśmy specjalne menu na wigilijną wieczerzę, w którym odnajdą Państwo polską tradycję. Nie zabraknie również wizyty Świętego Mikołaja, który zadba o upominki i fantastyczną atmosferę obok palącego się kominka.

Podczas pobytu zostanie zorganizowany wieczorny kulig w saniach, kiedy to imponujące wrażenie robią towarzyszące mu pochodnie. Stanie się to niepowtarzalną okazją do tego, aby podziwiać nasze góry  otulone lśniącą bielą, pod błyszczącym gwiazdami niebem. Przejazd uwieczniony zostanie wielkim ogniskiem, przy którym będzie można upiec kiełbaski.

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych noclegów wraz z wyżywieniem.

Dla wszystkich naszych gości zniżki na karnety Dwie Doliny.

 

 Cennik pakietu:

500zł- osoba dorosła

Dzieci do lat 4 GRATIS!!!

30 % zniżki dla dzieci do lat 12

 

Cena zawiera:

– 4 noclegi w komfortowo urządzonych pokojach

– 4 obiadokolacje z deserem w tym wieczerza wigilijna

– 4 śniadania w formie bufetu szwedzkiego

– bezpłatny parking

– WIFI na terenie całego obiektu

– kulig z pochodniami

– ognisko z pieczeniem kiełbasek