W sezonie zimowym szczególnie polecamy naszym turystom spędzanie czasu na stokach narciarskich. Jednym z najbardziej atrakcyjnych jest stok łączący Szczawnik i Wierchomlę. W rzeczywistości Dwie Doliny to zespół wyciągów i tras narciarskich łączących dwa miasta. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy wczasowicz znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla siebie lub pokona obie trasy. Jest to bardzo atrakcyjna oferta, która spełnia w 100 % oczekiwania narciarzy.

Ze szczytu można zjeżdżać w dwie strony co daje Ci możliwość wybrania odpowiednich warunków. Jest to duży komfort i udogodnienie, a przy okazji mnóstwo radości. Aktywna forma wypoczynku to idealny sposób na zrelaksowanie się, wdychanie świeżego, górskiego powietrza oraz świetną zabawę. Ośrodek jest rozbudowany w sposób przemyślany, dzięki czemu duża liczba turystów może wypoczywać tam jednocześnie.

mapa wyciągów – Dwie Doliny
Dwie Doliny to zespół wyciągów i tras narciarskich, łączących Szczawnik oraz Wierchomlę. Dzięki odpowiednio dobranym trasom każdy znajdzie tu dogodne warunki dla siebie.

Wiecej informacji o stokach, cennikach oraz kamerki ze stoków znajdą Państwo tutaj:

http://www.wierchomla.com.pl/wyciagi.html,240.