Jedną z kolejnych atrakcji w Muszynie jest lodowisko, które latem zamienia się w pełen przeszkód skate park.

Skate park pozwala na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu i rozrywkę na bezpiecznym terenie. Dzięki ustawionym rampom można spróbować swoich sił na deskorolce lub rowerze.

Z kolei Lodowisko zagwarantuje Wam wspaniałą zabawę. Jest to bardzo dobry sposób na spędzenie aktywnie czasu z rodziną, przyjaciółmi lub z drugą połową. Można tam poprawić swoje umiejętności jazdy na łyżwach oraz przetestować te dotychczasowe. Na terenie lodowiska jest możliwość wypożyczenia łyżew i kasków. Znajduję się tam również pingwinek do nauki jazdy dla dzieci.

Jakość lodowiska jest bardzo dobra, jego powierzchnia jest duża w związku z czym zmieści się tam wielu wczasowiczów. Pobyt na lodowisku sprawi wiele radości i z całą pewnością dostarczy mnóstwo niezapomnianych wrażeń i wspomnień. Zachęcamy Cię do takiej formy aktywnego wypoczynku, ponieważ pobyt na świeżym powietrzu oraz ruch sprawi, że Twoje ciało nabierze wigoru, a szczęście i energia będą z Ciebie promieniować.

Przy lodowisku funkcjonuje także wypożyczalnia łyżew i elementów ochronnych.

Zapraszamy na lodowisko od grudnia do marca. Więcej informacji na stronie www.hans.com.pl. Skate park czynny jest w pozostałe miesiące roku.

Obraz odświeżany automatycznie co 1 minutę.